مدل پک های رسمی-شماره ۶۱ تا ۶۵

مدل پک 61 با نصب این مدل پک به راحتی ایستگاههای فضایی متروک را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته آنچه که در طراحی یک ایستگاه فضایی متروک مورد نیاز است را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 62 با نصب این مدل پک زیر زمین یک معبد را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی است که شما را قادر می سازد تا دالان های پر پیچ و خم و فضای داخلی یک معبد را به طور کامل طراحی کنید.

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 63 با نصب این مدل پک هر جا را که خواستید منفجر کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی است که شما را قادر می سازد که جان تازه ای را به فضاهای اکشن خود بدهید و هر جا را که دوست داشتید با افکت های فوق العاده زیبا و طبیعی منفجر کنید و بازی خود را هرچه بیشتر به واقعیت تبدیل کنید.

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 64 با نصب این مدل پک فضاهای شهری مدرن مانند شهر نیویورک را به راحتی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل های سه بعدی است که شما را قادر می سازد تا یک شهر مدرن را به راحتی و زیبایی هر چه تمام تر طراحی کنید.

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 65 با نصب این مدل پک ۶۱ خود را تکمیل کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته مدل های سه بعدی جدیدی را به شما می دهد که مدل پک ۶۱ خود را کامل تر کنید و محیط های کامل تری را ایجاد نمایید.

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس