مدل پک های رسمی – شماره ۲۶ تا ۳۰

مدل پک 26 با نصب این مدل پک می توانید یک قبرستان را به طور کامل طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این مدل پک تمام مدل های سه بعدی مورد نیاز طراحی یک قبرستان را در اختیار شما قرار می دهد از جمله سنگ قبر- تابوت- ماشین حمل جنازه و صدها مدل دیگر.

 

 

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 27 با نصب این مدل پک به راحتی مراحل بازی خود را در روم باستان ایجاد کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته تمامی مدل های سه بعدی روم باستان از جمله بناها- معبد- فضای شهر و وسایل روم باستان را در اختیار شما قرار می دهد.
مدل های سه بعدی جدید :
۴۷ مدل طراحی فضای شهری
۲ درخت
۲ بنای تاریخی
۵ کارکتر سرباز رومی
۱۴ ساختمان کامل روم باستان
و دهها مدل دیگر

 

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 28 با نصب این مدل پک نبرد با سلاح های فانتزی را تجربه کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مدل های سه بعدی جدید:
گرز
تیشه
تیر و کمان
کمان فولادی
نیزه
تیر و کمان سنگی
شمشیر
سنگ
خنجر
و …

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

Buy cheap Viagra online

——————————————————————-

مدل پک 29 با نصب این مدل پک به راحتی جنگل های گرمسیری را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته شامل تمامی مدل های مورد نیاز طراحی جنگل های مناطق گرمسیری مانند : انواع درخت و گیاهان – غار- سنگ- کلبه های جنگلی – پل چوبی- صخره- کوه و … را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

قیمت فقط ۵۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 30 با نصب این مدل پک به راحتی اماکن مذهبی را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته تمامی مدل های مورد نیاز شما برای طراحی اماکن مذهبی مانند: مساجد- ساختمان ها و مدل های طراحی فضای شهری را در اختیار شما قرار می دهد.
توجه شود که مدل های درختان در تصاویر از مدل پک ۲۹ استفاده شده است و در این بسته درختی وجود ندارد.

قیمت فقط ۵۰۰۰ تومان

——————————————————————-

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس