مدل پک های رسمی-شماره ۴۱ تا ۴۵

مدل پک 41 با نصب این مدل پک برای بازی خود مراحلی را در سیاه چال و تمام لوازم شکنجه و زندان طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

با این بسته شما می توانید محیط یک سیاه چال با تمامی لوازم زندان و شکنجه را طراحی کنید.
مدل های سه بعدی این بسته شامل درها- پنجره ها- دیوارها- اتاق ها و تمامی لوازم زندان و شکنجه می باشد.

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 42 با نصب این مدل پک کارکترهای خود را افزایش دهید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته شامل کارکترهایی نظیر: چند نمونه جنگجو سوار بر اسب و پیاده- کارکترهای مسلح- کارکترهای زن- کارکترهای کارگر روستایی و … است ( بیش از ۴۰ کارکتر جدید ).

قیمت فقط ۴۵۰۰ تومان

——————————————————————-

Buy cheap Viagra online

مدل پک 43 با نصب این مدل پک به راحتی یک غار و یا معدن را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته شما را قادر می سازد تا یک غار و یا معدن را با تمامی جزئیات و به طور کامل طراحی کنید.
در این بسته تمامی مدل های سه بعدی برای طراحی معدن و غار قرار داده شده است. مدل هایی مانند: انواع تونل- انواع غار- انواع راهرو- انواع ابزار مورد نیاز کاوش در غار- ریل – استالاگمیتها – سازه های چوبی و… .

 

 

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 44 با نصب این مدل پک به راحتی محیط یک مرکز علمی مانند پژوهشکده و آزمایشگاه را به راحتی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بسته به شما کمک می کند تا تمامی یک محیط آموزشی و پژوهشی را با تمامی جزئیات مانند کلاس های درس – راهروها- اتاق های مختلف- آزمایشگاههای زیست – شیمی و … طراحی کنید.
مدل های سه بعدی جدید:
انواع در ( ساده- قفل دار- رمزی و … )
اتاق کامل کامپیوتر
آزمایشگاه علوم مختلف
راه پله
پنجره
راهرو
اشیا نصبی مانند: تخته- پوستر- ساعت- قاب و … .
مبلمان اداری شامل: میز- صندلی- میز آزمایشگاه و … .
لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی
۱۱ کارکتر جدید مانند : معلم- دکتر- دستیار آزمایشگاه- محقق و … .
و … .

قیمت فقط ۴۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 45 با نصب این مدل پک اشخاص معروف را مانند انیشتین- نیوتون و … را وارد بازی خود کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

با این بسته در زمان سفر کنید و با شخصیت های علمی معروف گذشته مانند نیوتون- انیشتین گالیله و … ملاقات کنید.
در این بسته علاوه بر کارکتر افراد معروف مدل های سه بعدی طراحی دکوراسیون داخلی زمان گذشته مانند: مبلمان- تلسکوپ- قطب نما- تجهیزات آزمایشگاهی و … نیز قرار دارد.

قیمت فقط ۴۵۰۰ تومان

——————————————————————-

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس