مدل پک های رسمی-شماره ۶۶ تا ۷۰

مدل پک 66 با نصب این مدل پک یک شهر را در شب طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی است که شما را قادر می سازد تا فضاهای شهری را در شب ایجاد نمایید.

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 67 با نصب این مدل پک مدل پک ۶۱ و ۶۵ خود را تکمیل تر از گذشته کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته تکمیل کننده مدل پک های ۶۱ و ۶۵ است و شما را کمک می کند تا فضاهای ایستگاههای فضایی را با جزئیات بیشتری طراحی کنید.

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 68 با نصب این مدل پک کارکترها و سلاح های جنگ جهانی دوم را در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل ۴۲ کارکتر و ۲۰ سلاح و ۶۰ افکت از جنگ جهانی دوم است.

قیمت فقط ۶۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 69 با نصب این مدل پک اتومبیل ها- جنگ افزارها و محیط های جنگ جهانی دوم را در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی نظیر اتومبیل- تانک- سلاح های سنگین- هواپیما- فضاهای داخلی است که شما را قادر می سازد تا فضاهای جنگ جهانی دوم را به زیبایی شبیه سازی کنید.

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 70 با نصب این مدل پک شیاطین افسانه ای را برای خلق یک افسانه در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

اگر علاقه مند به ساخت بازی هایی برخاسته از افسانه های قدیمی با موجوداتی مانند شیاطین هستید ما این پک را به شما توصیه می کنیم.

این پک شامل:

۴ مدل شیطان در حالت هایی مانند ایستاده- نشسته- خزنده و … .

۴ مدل شیطان بالدار در حالت های مختلف.

همچنین شما می توانید چشم ها و بالهای این موجودات را به چشم ها و بالهای آتشین تبدیل کنید به طوری که وقتی کارکتر آنها را از بین ببرد آتش چشم ها و بالهای آنها خاموش شود.

لذت ببرید.

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

——————————————————————-

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس