مدل پک های رسمی-شماره ۵۱ تا ۵۵

مدل پک 51 با نصب این مدل پک مجموعه ای از کارکترهای فوق بشری برای جنگ های مهاجمین فضایی را در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

مدل های سه بعدی جدید :
۱۲ کارکتر جدید زن و مرد.
روبات های مختلف مهاجم.
وسایل نقلیه مانند: کامیون- اتوبوس – خودرو حمل روبات و … .

قیمت فقط ۶۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 52 با نصب این مدل پک مجموعه ای از کارکترهای خیالی و ترسناک را در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته شامل کارکترهایی برای ساخت بازی های ترسناک و خیالی است.

قیمت فقط ۳۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 53 با نصب این مدل پک بیش از پیش کارکترهای خود را افزایش دهد. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته شامل ۳۹ کارکتر بسیار مشابه واقعیت با ۳ حالت مختلف و مجموع ۱۱۷ کارکتر جدید می باشد.

قیمت فقط ۶۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 54 با نصب این مدل پک می توانید بازی های فکری را ایجاد نمایید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

Buy cheap Viagra online

این بسته شامل مدل هایی است که مخاطب بازی شما را به چالش وا می دارد و او برای به پایان رساندن مراحل باید معماهایی را که شما در مرحله قرار داده اید را حل کنید در ضمن شما می توانید نقشه این معماهارا نیز به بدهید.
بیش از ۳۰۰ مدل سه بعدی در این بسته فکری موجود است.

 

قیمت فقط ۱۱۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 55 با نصب این مدل پک طبیعت را شبیه سازی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته شامل مدل هایی مانند: درخت- چمن- گیاه- صخره و … و دارای افکت های روز مه آلود – آفتابی – غروب آفتاب و … است که به شما این امکان را می دهد که بازی های طبیعی تری را ایجاد نمایید و مراحل خود را طبیعتی مانند جنگل دنبال کنید.
مدل های سه بعدی جدید:
۱۰ حالت مختلف آسمان
۷ نوع زمین
۳۰مدل درخت
انواع گیاه و گل و بوته
۱۰ نوع سنگ و صخره
۵ نمونه درخت قطع شده
کلبه جنگلی
و مدل هایی مانند : تار عنکبوت- هیزم و … .

قیمت فقط ۸۵۰۰ تومان

——————————————————————-

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس