مدل پک های رسمی-شماره ۴۶ تا ۵۰

مدل پک 46 با نصب این مدل پک به راحتی شهر لندن را با تمام جزئیات طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته مدل هایی مانند ساختمان های مسکونی- اداری- تجاری- خیابان ها- اتوبوس ها- تاکسی ها- اتومبیل ها- مترو و … شهر لندن را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 47 با نصب این مدل پک مکان های مذهبی مانند کلیسا را به راحتی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته شامل تمامی مدل های سه بعدی مورد نیاز طراحی یک کلیسا و تمامی جزئیات را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 48 با نصب این مدل به راحتی فضاهای متروکه را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته حاوی ۲۷۰ مدل سه بعدی برای طراحی فضاهای متروکه و مخروبه ها با تمامی جزئیات می باشد.

قیمت فقط ۳۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 49 با نصب این مدل پک یک اداره دولتی را به راحتی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته شامل تمامی مدل های سه بعدی مورد نیاز طراحی اداره و دفتر کار مانند: مبلمان اداری- ست های اداری- تجهیزات اداری- ماشی آلات ادراری و … را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت فقط ۵۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 50 با نصب این مدل پک به راحتی یک زیر زمین را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

این بسته با بیش از ۲۵۰ مدل سه بعدی شما را قادر می سازد تا محیط یک زیر زمین را با جزئیات کامل طراحی کنید.

قیمت فقط ۳۵۰۰ تومان

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس