مدل پک های رسمی-شماره ۵۶ تا ۶۰

مدل پک 56 با نصب این مدل پک به راحتی فضاهای جنگی را به راحتی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی است که به شما این امکان را می دهد تا فضاهایی مانند: پناهگاه- اردوگاه جنگی- سوله و …. را طراحی کنید.

قیمت فقط ۵۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 57 با نصب این مدل پک مجموعه ای از زامبیاها را در اختیار بگیرید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل ۲۱ کارکتر زامبیا جدید است.

قیمت فقط ۳۰۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 58 با نصب این مدل پک علاوه بر افزایش سلاح های خود محیط های آموزش تیراندازی طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل ۳۵ سلاح جدید است که علاوه بر آن شما را قادر می سازد تا محیط های آموزش تیراندازی طراحی کنید.

قیمت فقط ۶۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 59 با نصب این مدل پک فضاهای ترسناک مثلا هالویین را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل ۸۵ مدل سه بعدی مختلف می باشد که شما را قادر می سازد تا محیط های ترسناک را مثلا روز هالویین را طراحی کنید.

قیمت فقط ۴۵۰۰ تومان

——————————————————————-

مدل پک 60 با نصب این مدل پک شهرهای تاریخی خاور شرق را طراحی کنید. پس از نصب این مدل پک افزونه های زیر به نرم افزار شما افزوده خواهد شد:برای مشاهده لیست مدل های سه بعدی و تصویر آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

این بسته شامل مدل هایی برای ایجاد کامل فضاهای شهرهای قدیمی خاور شرق است .

قیمت فقط ۷۵۰۰ تومان

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس